ART / Lithographs / Litograph in colors 14333341
nr 1433 3341
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Ilkka Pärni (b. 1959), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Litograph in colors, Image dimensions: 20x13cm. Sheet: 38x28cm, unframed. Signed,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 20x13cm. Bladets mått: 38x28cm, oramat löst blad. Signerad
Ilkka Pärni, Swedish painter born in Imatra, Finland 1959.
600
SEK 800
Monday November 22 2021
at 19:10:49
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik
Ilkka Pärni
Read more about Ilkka Pärni